GOKiS Babice
Nawigacja
Strona Główna
O nas
Główne Imprezy
Kalendarz Imprez 2013
Świetlice GOKiS Babice
Galeria
Dokumenty do pobrania
Projekty
Gmina Babice na fotografii
PROW 2007 - 2013
Kontakt
GOKiS
licznik
monitoring pozycji
Świetlice GOKiS Babice
Świetlica WDK w Jankowicach

Budynek parterowy powstał w okresie międzywojennym z przeznaczeniem na sklep i świetlicę. W czasie okupacji i po wojnie służył jako budynek szkolny, później jako dobro wiejskie na zebrania i zabawy. W roku 1980 po remoncie wnętrz otwarto gokowski Klub „Ruch”. Dwa lata później rozpoczęto kapitalny remont, nadbudowano piętro, wykonano nową elewację, urządzono wnętrza z przeznaczeniem na salę widowiskową, Klub „Ruch” bibliotekę, pracownię plastyczną… 26 stycznia 1985 roku nastąpiło oficjalne otwarcie Wiejskiego Domu Kultury w Jankowicach, poczym rozpoczęto cykliczne imprezy oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży. Obecnie w budynku WDK Jankowice znajduje się siedziba Koła Gospodyń Wiejskich w Jankowicach, zmodernizowana filia biblioteki w Babicach oraz świetlica, w której można korzystać z bilarda i stołu do tenisa. Świetlica czynna jest dwa razy w tygodniu.

Świetlica „Radar” w Babicach

„Młodzieżowy Klub Kulturalno – Rozrywkowy „Radar” powstał w 1961 roku. Początkowo budynek mieścił dużą salę, dwie powierzchnie klubowe, bibliotekę gromadzką i remizę strażacką. Fundusze na remont budynku zdobywano poprzez organizowanie zabaw tanecznych. Uroczyste otwarcie klubu nastąpiło w 1962 roku. Spośród 64 proponowanych nazw, wybrano „Radar”. Aktualnie w budynku znajdują: duża sala oraz dwa mniejsze pomieszczenia. W jednej z sal spotyka się Koło Gospodyń Wiejskich „Babicanki”, Klub Sportowy „Arka” Babice, Koło Rencisty i Emeryta w Babicach i Koło „Różańcowe”. W drugiej sali odbywają się zajęcia świetlicowe dla dzieci i młodzieży. Świetlica czynna jest od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00 do 21.00, natomiast w piątek od godz. 15.00 do 19.00. Organizatorem zajęć dla dzieci jest instruktor GOKiS Babice Magdalena Augustynek

Świetlica „Zameczek” w Wygiełzowie

Świetlica „Zameczek” mieści się w części parterowej (wejście znajduje się z tyłu) budynku Domu Kultury w Wygiełzowie, którego administratorem jest Stowarzyszenie Ziemi Lipowieckiej w Wygiełzowie. Istnieje od roku 2001 a opiekunem świetlicy jest instruktor GOKiS Babice Beata Sykuła-Bożęcka. Swietlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 do 19.00.

Świetlica DK Olszyny

Świetlica mieści się w Domu Kultury w Olszynach. Została otwarta we wrześniu 2009 roku. Mieści się w budynku, którego zarządcą jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Olszyny. Świetlica otwarta jest dwa razy w tygodniu: w środę i piątek w godz. 15.00 do 19.00. Zajęcia prowadzone są przez instruktora GOKiS Babice Dominikę Derendarz.

Świetlica „Pięterko” w Rozkochowie

Świetlica mieści się w budynku OSP w Rozkochowie, na I piętrze. Została przeniesiona w 1987 roku z budynku starej szkoły w Rozkochowie. Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 13.00 do 19.00, zajęcia prowadzi instruktor GOKiS Babice Agata Jurczak.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu